Offerte aanvragen
  • Incl.Excl.
    BTW
  • 0
  • Incl.Excl.
    BTW
  • 0

    Jablotron JA-112E Bedraad codebedienpaneel

    Productomschrijving



    Jablotron JA-112E Bedraad codebedienpaneel


    De Jablotron JA-112E BUS codebedienpaneel met RFID bevat één controle segment en kan zo nodig worden uitgebreid met maximaal 20 JA-192E controle segmenten. Door het gebruik van de controle segmenten kan het systeem op een simpele wijze bestuurd worden. Het paneel communiceert via de BUS en wordt ook gevoed door de BUS. In geval van een stroom storing zal het systeem overschakelen naar een energie besparende functie. Het is mogelijk om hem een zone toe te wijzen en het neemt maar één positie in het alarmsysteem in.

    Product Info

    Dit bedienpaneel kan gecombineerd worden met centrales uit JA-101KR en de JA-106KR serie.

    Productvideo

    Veelgestelde vragen

    Ja. De Jablotron JA-100 is een zeer uitgebreid en flexibel configureerbaar systeem. Wij leveren de software erbij welke u met een Windows PC kunt installeren.

    Nee. Dankzij de gratis MyJablotron-service is dit niet nodig. De alarmcentrale heeft een ingebouwde mobiele module die kan worden gebruikt voor communicatie.

    Ja, de JA-100 ondersteunt een hele reeks zogenaamde controlecentrumprotocollen. Alarmsysteemexpert biedt u ook meldkamer diensten. 

     

    Bestel meldkamer zakelijk online

    Bestel meldkamer particulier online

    Ja. Er is een hele reeks modules om uw huistechniek aan te sturen.

    Ja. De JA-100 is zeer flexibel inzetbaar en ondersteunt zowel bedrade als radiogebaseerde componenten.

    Ja, de alarmcentrale heeft een noodbatterij en blijft ook na stroomuitval nog enige tijd operationeel. Het systeem informeert u over de stroomstoring en geeft u voldoende tijd om het probleem te verhelpen.

     

    Ja, de JA-100 is ook geschikt voor commerciële operaties.

    Ja, dankzij talrijke radiocomponenten is het achteraf inbouwen heel eenvoudig.

    Ja, er zijn tal van zeer hoogwaardige detectoren voor perimeterbewaking voor de Jablotron JA-100.

    Ja, de JA-100 ondersteunt maximaal 15 beveiligingsgebieden die afzonderlijk van elkaar kunnen worden in-/uitgeschakeld.

    Ja, er zijn bijbehorende noodknoppen die permanent aan de muur kunnen worden bevestigd of op het lichaam kunnen worden gedragen!

    Reviews

    0 / 5Based on 0 reviews

    Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

    Schrijf je eigen review

    Anderen kochten ook een van deze

    € 99,03

    Incl. btw

     
     

    Recent bekeken

    Jablotron JA-112E Bedraad codebedienpaneel
    JablotronJA-112E Bedraad codebedienpaneel

    Jablotron JA-112E BUS codebedienpa...

    Jablotron JA-112E BUS c...

    Op voorraad

    Deliverytime

    €119,89 Incl. btw
    Toevoegen
    Vergelijk 0

    Voeg nog een product toe (max. 5)

    Start vergelijking